SAĞLIĞINIZ İÇİN PROFESYONEL ÇÖZÜMLERMBC İLAÇLAMA HİZMETLERİ, ilaçlama sektöründe sektörün yenilikçi firması olmaya devam etmektedir. Kesin ve garantili çözüm için tercih edilen güvenilir adrestir!” sloganıyla yola çıkan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

İLKELERİMİZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşı her zaman duyarlı olur, doğru tespitlerle onlara gösterdiğimiz özeni hissettiririz. Ürünümüzü veya hizmetimizi sattıktan sonra da memnuniyetinin devam etmesi için elimizden geleni yaparız. Sadece ürün ve hizmet sunmanın yetmeyeceğini bilir, Müşterilerimize her zaman büyük bir saygı duyarız.

Müşterileri memnuniyeti…

Hizmet kalitemizin ve Müşterilerimizin beklentilerini karşılamanın ötesinde, üstün performans göstermeyi hedefleriz. Tüm Müşterilerimizin, koşulsuz olarak kaliteli hizmet alma hakkına sonuna kadar saygı duyarız. İstisnasız tüm Müşterilerimiz karşısında hizmet kalitemizden taviz vermemeyi temel ilke olarak benimseriz. Müşterilerimizin, kullandıkları ürün ve hizmetle ilgili olarak şikayetlerini iletme hakkı olduğunu bilir ve bu hakka saygı gösteririz.

Kurumsal değerlerimiz…

Müşterilerimizin gözünde saygınlık kazanmayı ve bu saygıyı her zaman korumayı temel amaçlarımızdan biri olarak benimseriz. Durum ve koşul ne olursa olsun müşteri memnuniyetinin sağlanması için birbirimize destek veririz.

Hizmet anlayışımız…

Müşterilerimizin ihtiyacını tam olarak tespit eder, kendisi için en doğru kararı verebilmesine yardımcı olacak doğru ve eksiksiz bilgiyi veririz.

Müşterilerimizin ihtiyacı olmadan , gerekli evrak ve dökümanları kendilerine teslim ederiz.
İhtiyaçları tam olarak karşılayacak ve uzun süre memnuniyeti sağlayacak ürün ve hizmetlere her zaman öncelik veririz.