EVSEL
PEST CONTROLEviniz için en uygun Pest Control hizmetini sunuyoruz.

Ev ve işyerlerinde haşere ve kemirgenlerin yol açtıkları sağlıksal ve maddi zararları gidermek için yapılması gereken bir uygulamadır. Sindirim yolu sorunlarında neden olan alerjilere yol açan ve deri enfeksiyonları ile maddi hasarlara sebep olabilirler.  Bakteri ve mikrop yayılmasına neden olan haşerelerin yanı sıra kan emerek büyüyen parazitler oluşabilir bu parazitler salgın hastalıklarına sebep olurlar.

KURUMSAL
PEST CONTROLOteller, fabrikalar, hastaneler, okullar, gıda firmaları, işyerleri gibi bir çok alanda Pest Control hizmeti vermekteyiz.

Kurumsal İlaçlama; askeri tesisler, şirketler, sosyal tesisler, oteller, moteller, fabrikalar, gıda üretim fabrikaları, kimyasal üretim yapan vb. kurumsal firmalara yönelik bir hizmettir.

Kurumsal ilaçlama hizmetimizde profesyonel ve garantili ilaçlama hizmeti sunulmaktadır. Kurumsal firmalara yönelik gerçekleştirdiğimiz ilaçlama operasyonlarımızda uzman ekibimizle hizmet sunmaktayız. Herbiri alanında uzman ekibimizle İzmir ve çevresindeki tüm lokasyonlara hizmet sunmaktayız.