CORONA
VİRUS DEZENFEKSİYON MBC İLAÇLAMA HİZMETLERİ, özellikle Corona virüsünün yaygın olduğu şu dönemde, iş yerlerinizin, fabrikaların, otellerin ve evlerinizin dezenfeksiyonu için İzmir’deki tek adresiniz.

Dezenfeksiyon işlemi ise zararlı mikroorganizmaların kimyasallarla yok edilmesidir. MBC İlaçlama bünyesinde dezenfeksiyon işlemleri profesyonelce uygulanmaktadır. Çocuklar mikrobiyal hastalıklara ergin bireylerden daha hassastırlar ve çocuklarda yüksek ateş, kusma, ishal gibi belirtilerle kendini göstermektedir.

Mikrobiyal hastalıklar genellikle çocukların ortak olarak kullandığı havuz, park, otellerdeki ve sahillerdeki şezlonglar gibi eşyalardan çok rahatlıkla birbirine geçmektedir. Eğer bir çocukta bile belirtiler varsa hiç vakit kaybetmeden dezenfeksiyon işlemi yapılmalıdır.

EVSEL
PEST CONTROLEviniz için en uygun Pest Control hizmetini sunuyoruz.

Ev ve işyerlerinde haşere ve kemirgenlerin yol açtıkları sağlıksal ve maddi zararları gidermek için yapılması gereken bir uygulamadır. Sindirim yolu sorunlarında neden olan alerjilere yol açan ve deri enfeksiyonları ile maddi hasarlara sebep olabilirler.  Bakteri ve mikrop yayılmasına neden olan haşerelerin yanı sıra kan emerek büyüyen parazitler oluşabilir bu parazitler salgın hastalıklarına sebep olurlar.

KURUMSAL
PEST CONTROLOteller, fabrikalar, hastaneler, okullar, gıda firmaları, işyerleri gibi bir çok alanda Pest Control hizmeti vermekteyiz.

Kurumsal İlaçlama; askeri tesisler, şirketler, sosyal tesisler, oteller, moteller, fabrikalar, gıda üretim fabrikaları, kimyasal üretim yapan vb. kurumsal firmalara yönelik bir hizmettir.

Kurumsal ilaçlama hizmetimizde profesyonel ve garantili ilaçlama hizmeti sunulmaktadır. Kurumsal firmalara yönelik gerçekleştirdiğimiz ilaçlama operasyonlarımızda uzman ekibimizle hizmet sunmaktayız. Herbiri alanında uzman ekibimizle İzmir ve çevresindeki tüm lokasyonlara hizmet sunmaktayız.